O nas

Witaj w sklepie Strefa Serdeczna :)

Jestem mamą Mani. Jestem pedagożką Montessori (2-6 lat), wieku dziecięcego i wczesnoszkolną. Kilka lat temu stworzyłam pod Poznaniem miejsce: “Serdeczna 21. Kreatywna Edukacja”, w którym do marca 2020 r. odbywały się regularne zajęcia dla dzieci i rodziców. Były to zajęcia prowadzone w duchu filozofii Marii Montessori, umuzykalniające Gordonki, eksperymenty dla dzieci czy wielozmysłowa Papralnia.

 

Obecnie współtworzę w Poznaniu Montemiraj, miejsce prowadzone przez Fundację Serdeczna. To miejsce dla dzieci, które będąc w edukacji domowej, mogą codziennie spotykać się we wspólnej przestrzeni. Odkrywamy wspólnie talenty, pasje i dobrze się bawimy <3

 

Uważam, że droga do poznania świata wiedzie przez zmysły, a zmysł zachwytu jest jednym z nich.

Bardzo chciałabym, by moje materiały i zestawy rozwojowe wprawiły w zachwyt dzieci, stając się narzędziem poznania świata i dążenia do samodzielności.

Dla rodziców były natomiast możliwością zorganizowania sprzyjającej przestrzeni i aktywności inspirowanych pedagogiką Marii Montessori, dostosowanych do możliwości i potrzeb dziecka.

Sklep Strefa Serdeczna powstał z myślą o rodzicach. Chcę dostarczać Wam materiały i inspiracje do pracy i zabawy z dziećmi. Tak, byście mogli wkraczać wraz z nim w kolejne etapy rozwoju z atrakcyjnymi i wartościowymi narzędziami. Mam nadzieję, że moje zestawy i materiały przyczynią się do radosnego uczestniczenia w rozwoju Waszych dzieci. Będą ekscytującą podróżą przez wspólne zachwyty.

Zestawy składają się z akcesoriów umożliwiających tworzenie kilku materiałów do zabawy i pracy, a dołączone przewodniki zawierają wskazówki do pracy i terapii.

Przed wprowadzeniem produktów do sklepu, są one konsultowane przez kilku specjalistów, rodziców oraz co najważniejsze także przez dzieci :)

 

Zapraszam Was na nasz profil na Facebooku oraz Instagramie. Znajdziecie tam wiele inspiracji. 

Zapraszam do zakupów!

Rozgośćcie się w Strefie Serdecznej 
Ania

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.