Kuferek sensoryczny Slime & more
Opis
Kuferek sensoryczny Slime & more
Zabawy z masami plastycznymi ciągle przed Wami? A może już próbowaliście?
To ekscytująca podróż przez wspólne zachwyty. Slime robiłam z dziećmi około trzyletnimi (zawsze w asyście osoby dorosłej). To zabawa dla każdego. Także dorośli uwielbiają takie eksperymenty.
Bogaty, starannie wykonany zestaw, który zapewni wiele godzin atrakcyjnej zabawy sensorycznej.
Z jego użyciem wykonacie kilka mas plastycznych. Przepisy znajdują się na kartach inspiracji, które dołączam do zestawu.
Ten zestaw to wspaniały pomysł na prezent dla dziecka! To także bardzo wartościowy pomysł na atrakcyjne, ciekawe i rozwijające zajęcie. Zabawa, radość, zachwyt!
To także ciekawe doznanie sensoryczne, a dzięki kilku sugestiom urozmaicicie zabawę. Jestem przekonana, że aktywności z wykorzystaniem tego zestawu wszyscy będziecie się dobrze bawić.
Zestaw został wzbogacony o kolorowe krążki, drewniany spodek oraz kulki hydrożelowe, uwielbiane przez dzieciaki!
Dołączam także pudełko inspiracji, które pozwoli wykorzystać potencjał wszystkich elementów zestawu oraz urozmaici zabawę, a także pozwoli oszczędzić czas rodzica, związany z planowaniem i przygotowaniem aktywności.
Nasza aksamitna ciastolina, pięknie i delikatnie pachnie, dzięki dodaniu do niej najwyższej jakości olejków organicznych. Ciastolina jest wykonana z naturalnych składników.
Korzyści rozwojowych dla dziecka, dzięki zabawie ciastoliną jest niezliczenie wiele. Pobudza zmysł dotyku, wzroku, powonienia i propriocepcję. Zachęca do aktywności, wywołuje emocje, pozwala skupić uwagę i skoncentrować się na dłuży czas. Na czym korzysta nie tylko dziecko, ale także dorosły <3
Dzieci uwielbiają zabawy z ciastoliną! Urozmaicisz je dzięki akcesoriom dostępnym w naszym sklepie. Ciastolina jest dostępna w zestawach różnej wielkości, zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą :)
SZCZEGÓŁY I SPECYFIKACJA
→ kuferek tekturowy
→ 4 butelki z kulkami hydrożelowymi (każda 100 ml)
→ drewniana tacka z kolorowymi krążkami
→ produkty do wykonania slime w butelkach o objętości: 500 ml, 250 ml
Do tego pudełko inspiracji.
Zestaw przeznaczony dla dzieci powyżej 5 roku życia. Młodsze dzieci powinny korzystać tylko i wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.